Sales & Key Account Manager

Ambiciózus és energikus üzletfejlesztési szakembert keresünk IT szolgáltatói területen. Magadra ismersz?  Jelentkezz!

Sales & Key Account Manager-t keresünk, aki az új értékesítési sikereken keresztül hozzájárul a vállalati értéknövelési céljaink eléréséhez! A legfontosabb feladatod az éves értékesítési volumen elérése, ügyfelek kezelése, ügyfél elégedettség növelése, továbbá hazai és nemzetközi ismertségünk növelése lesz.

Mi biztosítjuk, hogy megfelelő szakmai csapat támogasson az értékesítés során, hiszen a siker mindig egy hatékony csapatmunka eredménye!

Feladataid lesznek:

HáromszögStratégiai portfoliónk értékesítése (IT outsourcing, szoftverfejlesztés és üzemeltetés, digitális termékek és szolgáltatások)

HáromszögHazai és nemzetközi értékesítési csatornák és kapcsolatok építése

HáromszögÚj ügyfelek felkutatása

HáromszögÉrtékesítési bevételi célok elérése

HáromszögA vállalati növekedési stratégiánk támogatása, amely mind a pénzügyi és szakmai eredményességünkre, mind az ügyfeleink elégedettségére irányul

HáromszögPiaci ismertségünk növelése

HáromszögSzemélyes és online üzleti találkozók, tárgyalások szervezése és lebonyolítása leendő ügyfelekkel

HáromszögTárgyalási stratégiák kidolgozása ügyfeleink igényeinek és céljainak figyelembevételével

HáromszögÁrajánlatok, javaslatok, szerződések kidolgozása

HáromszögAz értékesítési folyamatunk betartása és adminisztrálása

HáromszögRészvétel az értékesítési stratégia kialakításában

Amit nyújtunk:

Kék háromszögDinamikus légkör

Kék háromszögFolyamatos kihívások

Kék háromszögVonzó bónusz- és juttatási csomag

Kék háromszögJó hangulat

Kék háromszögA személyes fejlődés lehetősége

Kék háromszögBarátságos munkakörnyezet, inspiráló iroda

Kék háromszögHome office hibrid munkavégzés

Kék háromszögRendszeres céges rendezvények

Az ideális jelöltünk te vagy, ha:

Sárga háromszögFolyékony magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Sárga háromszögMűszaki vagy informatikai területen megszerzett diploma (min. Bsc)

Sárga háromszögMinimum 3 év tapasztalat az informatikai szolgáltatások értékesítésben

Sárga háromszögMeglévő széles kapcsolati tőke informatikai és üzleti döntéshozói körben

Sárga háromszögAsszertív kommunikáció

Sárga háromszögKiváló kapcsolatteremtő képesség

Sárga háromszögCsapatjátékos attitűd

Sárga háromszögSiker- és teljesítmény orientáltság

Sárga háromszögJártasság az MS Office és CRM szoftverek használatában

Sárga háromszögA legújabb IT és digitális szolgáltatási trendek ismerete

Előnyt jelent, ha:

Kék háromszögNemzetközi értékesítési tapasztalat

Kék háromszögPénzügyi (bank/biztosítás) és egészségügyi szektorok ismerete

Szeretnék nálatok dolgozni!